| gabytza8 a întrebat:

Buna TPU:Am o problema eu nu prea am incredere in prietena mea (sunt sigura ca ii place de baiatul pe care il plac si eu) dar i-am zis ca nu vreau sa fiu mintita si tot nu imi spune adevarul zice nu "nu nu ii place" dar problema e ca nu o cred,asa ca face orice sa pic cam naspa in fata lui, as vrea sa tin un vorbesc cu ea legat de asta...ce puteti sa imi spuneti? VA ROGGGGG!
FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| ionelamarianasiatat a răspuns:

Pai daca iti da semne ca ii palce de el categoric simte ceva pentu el... Ar trebuii sa discutati despre asta iar daca nu merge cu binisorul ai alta cale luptati amandopua pentru el si cea care il va face sa se simta cel mai bine acea va fi aleasa lui incearca safii cu un pas inaintea ei :*
Sper ca te-am ajutat cu ceva :*

1 răspuns:
| AllyAlly2a a răspuns:

Am trecut si eu printr'o situatie asemanatoare... fiti sincere una cu alta si eu cred ca o prietenie sincera e mai importanta decat un baiat.puppy dog eyes Nu lasati o terta persoana sa va strice prietenia ca vei suferi mult dupa aceea.