| arem a întrebat:

Am o problema foarte mare! De fiecare data, mi se ridica la 6 dimineata. Nu stiu ce sa mai fac! Va rog ajutati-ma sa scap de asta, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Bravo! Asta inseamna ca esti barbatel si ceea ce ti se intampla tie, se intampla tuturor baietilor, incepand cu pubertatea si pana la batranete. Este erectia de dimineata, perfect normala la un corp sanatos de baiat si barbat!
Mergi al toaleta, urineaza si apoi fa un dus... si va trece erectia.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este normal sa se intample asta. De ce ti-ai dori asa ceva? Ar trebui sa fii multumit ca se scoala.

| corbulalbrosu a răspuns:

Solutia corecta : dimineata l@ba 1, dupa masa l@ba 2 si seara inainte de culcare...l@ba 3. Si ai scapat de necazul de a te trezi zi de zi... in 3 picioare. big grin Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Bucura-te ca ai erectie in fiecare dimineata. Altii nu au si din aceasta cauza sunt tristi.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Ce ți se ridica boss?
Paru în cap?

Este normal să ai reacție!
Nu există o soluție!

Sau exista.
O TAI

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Erecție

| corbulalbrosu a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

NU fi rea! big grin Sau solutia corecta de a rezolva problema sa fie intrata de ...radicala? thinking

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Poate rolling on the floor

| f2ff2fl12f a răspuns:

Și-a pus ceasul sa sune și la ora 6 se trezește, are chef de distracție laughing scuze dar nu m-am putut abține

| WgStefan a răspuns:

Cati ani ai? Esti prea prost, omoara-te. Faci parte din generatia fetitelor, sunt sigur ca ti ai trage o cu un baiat.

| Jhonjony123 a răspuns:

Tre sa mergi la baie seara inainte sa dormi si nu mai ai treaba