| sneaky888 a întrebat:

am o problema, fosta mea a avut un glow up foarte mare si ma atrage foarte mult dar eu am iubita de mult timp, dar cred ca o plac pe fosta. Nu vreau sa imi parasesc iubita, sunt foarte confuz. Ce pot sa fac? Nici eu nu inteleg ce simt...

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa rupi orice fel de contact cu fosta asta cum era normal s afaci de cand te-ai bagat intr-o relatie

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai este simplu, nu poti sa iubesti la fel doua persoane in acelasi timp. De altfel, tu nici nu iubesti acum din moment ce esti indecis. Deci esti doar indragostit de o persoana in timp ce esti cu alta.
Tu stii ce ai de facut, te desparti si incerci cu acea persoana sau ramai cu cea actuala.

| Catalin77945 a răspuns:

''Fosta'' deja de cand ai spus asta nu inteleg dc ai mai vrea sa dai prezentul pentru trecut, e fosta si aici vin 2 lucruri daca tu ai lasat-o pe ea, ea poate sa faca asa la fel ce o sa o tina in relatie mult timp? daca ea te-a lasat pe tine, atunci deja nu mai are rost sa incerci iar.Si de regula se termina mult mai rau decat prima data, asa ca nu da la schimb prezentul pentru trecut, nu merita.

| aicaramba a răspuns:

Nu mai stim sa scriem in romana, trebuie sa bagam si niste cuvinte in engleza acolo sa parem noi inteligenti. Stai cuminte ca nu a facut pentru tine, a gasit cv mai bun daca a facut-o.