| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema grava asa mi se pare mi-e cai grava sad!

De ce sunt asa geloasa pe prietenul meu va explic sad (Azi o fata ia lasat comment pe hi5 la o poza cu el singur...hi5 lui e plin cu pozele noastre etc! Si fata asta ia lasat com gen: Vuai esti frumos si multe chesti apoi el ia lasat inapoi luand-o la baza ia avea o poza era cam dezbracata straight facepot sa va zic ca fata asta nu e o fata cuminte e o fata mai cum pot sa va zic prost educata ca sa nu vorbesc cu cuvinte mai dure pentru ia(usuratica) straight face sad Si eu cand am vazut am devenit un pic geloasa adica un pic mai mult si acum imi vine sa ii sar in cap la prietenu meu frustrated dar ma gandesc asa poztiv na el tine la mine e fata asta care tot se baga m-as lua de ia as vorbi cu prietenu meu dar nu vreau sa creada ca. i ii impun eu sa nu vorbeasca cu nici-o fata dar ma deranjeaza chestia asta)
paff sunt foarte geloasa! Voi credeti ca gresesc? Nu stiu cum sa mai reactionez! MA deranjeaza si fetele astea de ce nu stau in banca lor se baga mereu in relatia altora frustrated ma fac sa devin rea cu ele frustrated

Răspuns Câştigător
| Any_6060 a răspuns:

Pai e plin hi5-ul cu fete de-astea asa ca in locul tau nu m-ar mira acest fapt. Cel mai bine ii sa discuti cu prietenul tau sincer si sa ii spui exact ceea ce simti. Ii spui ca te deranjeaza ca ii lasa si el commenturi pentru ca tii la el si esti putin geloasa. Daca le va evita pe aceste domnisoare si nu le va lasa comment si el, nu cred ca vor mai lasa commenturi. Daca prietenul tau te iubeste nu va da importanta acestui fapt si va face in asa fel incat sa va fie bine.Sinceritatea si comunicarea este cea mai importanta intr-o relatie. Daca va mai aparea o fata? Ii vei spune, ai rezista sa nu ii spui? Ia-ti inima in dinti si spune-i ca nu se va intampla nimic rau. Poate el nu isi da seama ca te deranjeaza, nu o face cu intentie. De accea este important sa vorbiti sincer. Batfa

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sincer,si eu as fi geloasa si sa dea naiba de nu i-as sari in cap la fel ca tinelaughing.

Sa-i sar la figurat ca nu imi plac certurile.Totusi,daca ma deranjeaza ceva, eu, una, ii spun imediat.Nu pot sa tin nimic in mine ceva ce ma sacaie.
Te sfatuiesc sa il intrebi si asa vei scapa de un stres.

| chakuza a răspuns:

E normal sa fi geloasa cand iubesti, dar trebuie sa te controlezi cand sa fi si cand nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm, daca prietenul tau nici no baga in seama sau ceva (nu-i acorda atentie nimic) nu ai dc sa fii geloas, pentru ca proaste se gasesc la tot coltul.

| adryian a răspuns:

Ce-l mai bine ar trebui sa discuti cu prietenul tau sa ii ceri niste explicatii