| bigsy a întrebat:

Buna TPU am o problema grava cu dragostea sa incepem cu inceputul:Am o colega de clasa pe nume Andreea este cea mai draguta din clasa sunt nebun dupa ea stie ca o plac si cat de mult o plac pentr-u ca am incercat sa o conving sa fie cu mine dar degeaba si am ramas la o relatie de prietenie suntem prieteni aproape foarte buni si nu are decat 5 ca ine si toti acei prieteni sunt fete imi zice toate secretele si etc...este o fata cuminte cand vine vorba de baieti in rest e mai zbrehuiatica si sexy, mereu la moda cand vad pe alt baiat langa ea innebunesc si nu mai pot simt ca imi cade inima din piept este in zodia pesti si are 14 ani vreau sa fie a mea cateodata sunt timid cu ea dar mai rar si cu alte fete sunt si mai timid asa ca va rog din tot sufletul sa ma ajutati o iubesc si tin la ea din tot sufletul de vreo 3 ani! dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| cosmina11raluca a răspuns:

Pai si eu sunt in zodia pesti si pentru a cuceri o fata pesti trebuie sa fii foarte atent cu ea,sa o bagi in seama,sa se simta foarte bine in compania ta,sa se simta protejata, uneori sa-i mai daruiesti cate un cadou finut, sa o complimentezi dar sa nu fii nici prea lingusitor!

5 răspunsuri:
| lowraider26 a răspuns:

Pai ar trebui sa o convingi sa vina cu tine intr-un loc unde sa fiti singuri si sa ii explici intreaga situatie stiu ca pare nefolositor da crede-ma e eficient sau daca esti mai indraznet arata-i cat de mult o placi si insista pe rema asta... succes happy

| didiutza4you a răspuns:

Pai sa vedem. Ai incercat sa vorbesti cu ea particular sincer... sau daca tea respins inceara sai lasi biletele in banca. nuprea stiu ce sa-ti zic oricum multa bafta!

| xALeXdXx a răspuns:

Tu iti dai seam ca este doar o atractie nu? pe tine te atrage fizicul ei dar caracterul? cum ramane?

| bigsy explică:

Ma atrage in totalitate nu doa fizicul si stie ca sunt indragostit de ea i-am zis tot ce simt ar trebui sa ma schimb cumva sa ma placa ii plac baietii draguti iar eu atrag fete fara sa vreau e greu de cucerit ajutati-ma

| bigsy explică:

Mai vreau raspunsuri de indrumare please!