| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema,imi place de un baiat care e in clasa cu mine.El tot se uita la mine pe ascuns,imi tot ia apararea cand baietii imi zic nu stiu cum,iar cand se,, batea" cu oc olega si fata accea l-a intrebat ce vrealaughing el a aratat cu degetu` spre mine si a zis :,,-Pe ea!"e ceea ce am auzit, ma curenteaza rolling on the floorrolling on the floor) dupa ce isi freaca mainile de jaluzelele din clasa.
Intrebare:Ce credeti? Ma place?
Funda:X
P.S.: NU VREAU RASPUNSURI LA MISTO!

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

Cred ca te place, du-te la el si vorbeste cu el, in gluma, prima data. Spune-i asa: "Hei...de ce ai zis ca ma vrei pe mine? vrei sa ma furi?laughing" si continuati dialogul. Sper ca te-am ajutat.Succes!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place

| VampireBlood a răspuns:

Scuze pentru. greselile gramaticale*

| DaSuntAnonima a răspuns:

Frate! se uita pe ascuns, baietii iti zic nu stiu cum si el iti ia apararea, se bate cu colegele freaca degete curenteaza zau asa sunteti prescolari?

| VampireBlood a răspuns (pentru DaSuntAnonima):

Nu draga, suntem clasa a 7a!