| Anndrey1234 a întrebat:

TPU! Am o problema.Imi place foarte mult de o fata din clasa si cred ca si ea ma place(cred). Cum fac sa o "impresionez" sau sa am macar vreo sansa cu ea?

Răspuns Câştigător
| oLeNNNao a răspuns:

Du-te la ea si intrebo d ceva care sti ca ii place si chestii apoi spune-i daca ar vrea sa vina cu tine la un suc ceva sau film smug love struck Sincer...cheamo doar la o plimbare mai spre inserata si plimbate ca ea intrebbo mereu daca ii e frig sau daca are nev d ceva iar daca ii e frig nu te zgarcii la hanorakul tau >:p apoi conduo acasa...iar cand va lautsi ramas bun spune-i ca te-ai simtit bine (daca asa e) :-s apoi incearcatsi norocu cu un pupiclove struck :* Bfftt big hug

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te duci la ea o saluti si incepi o conversatie

| NickiMinaj a răspuns:

Nu mai fii tantalau, du-te cu tupeu! laughing)))

| melyyy a răspuns:

Bag-o si u mai des in seamawinking
stai mai mult pe langa ea! (muta-te cu ea in banca sau daca nu pot in spatele ei )
intreab-o la diverse chestii thinking
s-o impresionezi? cum?hee hee majoritatea baietilor "se dau in stamba" si par penibiliwinking FI NATURAL!