| AnDrE_5929 a întrebat:

BUNA TPU am o problema legata de parul meu se incurca repede si e aspru si folosesc balsam dar tot asa si e incurcat parca e matura mai e si des funda

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Parul tau poate deveni aspru si lipsit de stralucire daca stai prea mult la soare.Asa ca pe timpul verii incearca sa nu stai la soare intre orele 11 dimineata-4 dupa-amiaza si poarta o palarie.De asemenea, clorul de la piscina degradeaza si arde parul.
Pentru reparare incearca sa folosesti samponul si balsamul Intense Repair de la Dove:http://www.totalbeauty.com/......ir-shampoo

8 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Da,este ceva la AVON pentru asta e foarte bun si totodata indreapta si parul!
eu folosesc ceva balsam din Spania pe care mi-l trimite sora mea pentru ca am aceleasi probleme ca si tine! dar inainte foloseam de la avon, este ceva spray!
sau incearca sa mergi in carrefur si o sa gasesti acolo destule pentru netezire a sa nu mai aiba atat volul si pentru descalcittonguetongue

| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
incearca samponul si balsamul de la ELeseve TOtal repairs
este foarte bun si eu folosesc de aproape 2luni si se vede rezultatul:d

| annkaa a răspuns:

ELseve total repair*scuze pentru gresealalaughing

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Incearca cream shampoo de la kallos sunt foarte bune si lasa si un misroos placautr care dureaza cateva zile

| iustin1992 a răspuns:

Am si eu o nepotzica e creata si i se incurca este un spray de descalcit la avon...e foarte bun

| chipanoo a răspuns:

Te referi la parul pubian daca scrii la cetegoria asta, nu?

| AnDrE_5929 explică (pentru chipanoo):

Nuuu chipanoo am gresit categoria din greseala

| chipanoo a răspuns (pentru AnDrE_5929):

Am glumit.