| IulianAndrei a întrebat:

am o problema mare x_X. Am o problema la fizica care suna cam asa : " un corp cu densitatea de 575 kg/m cub se afla in apa (densitatea apei =1 g / cm cub). Determinati cat din corp se afla sub apa" nu este tema, doar ca maine ma asculta din problema asta si nu stiu cum sa o rezolv. Dau funda MAREE si scuzati cateogori, a dar e cea mai accesata sad.

4 răspunsuri:
| IulianAndrei explică:

Categoria*

| chipanoo a răspuns:

Bai chiorule, tu nu vezi la ce categorie scrii? vrei sa **** problema asta sau de ce ssrii la dragoste si sex?

| IulianAndrei explică (pentru chipanoo):

Inteligentule, am pus problema la categoria asta pentru ca e cea mai accesata si am si spus "scuze de categorie". Chiorule!

| chipanoo a răspuns (pentru IulianAndrei):

Mi se rupe de " scuze de categorie". daca te omor si imi cer scuze, gata, a trecut? boule, cand mai ai probleme pune le la categoria lor. de aia moderatorii au facut mai multe categorii. daca voiam sa citesc probleme de fizica intram la categoria aia. aici vreau sa citesc de dragoste si sex. retardatule, tu si cei care mai umplu categoria cu prostiile voastre. labar ce esti.