| ByAnCaPySy2001 a întrebat:

am o problema,mie imi place de un baiat...dar lui ii place de alta fata si problema cea mare e ca acea fata este verisoara mea cu care ma inteleg foarte bine.ce sa fac ca sa ma placa pe mine, nu pe ea?

Răspuns Câştigător
| Crissulina18 a răspuns:

Te inteleg, insa deja lucruri sunt putin diferite si jenante.Deoarece totusi este verisoara ta si mai ales daca sunteti in relatii bune si sti ca si verisoara ta il place nu poti fi orgolioasa si sa te opui si mai ales sa te amesteci tu desi si tu il place.O placere este trecatoare, cu timpul iti va placea de alt baiat.Incearca sa vorbesti cu verisoara ta, daca ea nu simte nimic pentru acel baiat il poti determina pe acel baiat sa te placa pe tine insa daca si ea il place si el deja o place pe ea ar fi cazul sa renunti la el si sa speri ca va veni un alt baiat pe placul tau si te va placea chiar pe tine.Pup :* si nu mi-o lua in nume de rau...