| alina5298 a întrebat:

Buna TPU.Am o problema...nu stiu sa sarut.Cine poate sa-mi explice cum sa fac asta, mi-a fost frica mereu sa incerc.crying(Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| AlexandraAlee a răspuns:

Buna, alina!
Te lasi purtata de val. pentru ca nici eu nu stiam sa sarut straight face. si nah, imi era frica si refuzam multe persoane blushing! nah, te lasi sarutata si iti misti limba incetu, nu o bagi adanc. te joci cu limba ta si cu limba lui. va atingeti mai mult varful limbii love struck sau buzele partenerului love struck.
Bafta :* si nu-ti mai fi frica >big grin

7 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Nu ai ce sa inveti de pe acum... numa practica.
asa ca atunci cand el vine sa bage limba in gura (baiatul trebuie la primul sarut si nu numa, sa o faca) si tu faci ce face el doar in partea opusa in care merge el. asta o sa vina de la sine.
insa de ce nu intri pe youtube? sau nu te-ai gandit?(i-am mai spus asta la o prietena si a spus ca nu s-a gandit la asta) pe youtube sunt o gramada de clipuri in care te invata sa saruti. scrie in engleza how kiss. si de acolo ai mai multe. in romana sti si tu sa cauti. greu e la inceput ca nu sti si te simti nesigura pe tine. ca de fatpt si de drept e foarte usor. intra pe youtube si vezi. bafta.

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Pai el vine incet spre tine si u te lasi purtat de val si continu`i dupa el; x toti stiim asa ceva sa facem nu trebuie sa te speri>big grin

| toxik a răspuns:

El se va aptopia de tine, iti va atinge usor buzele, iar tu vei face la fel... apoi iti va baga limba in gura thinking din momentu`l acela nu exista o regula sau o definitie tongue totul va decurge de la sine happy. succes!

| xXx_6966 a răspuns:

Pai ai sa audi de la toti ca totul vine de la sine...sau sa te lasi purtata de val. ceva de gen. Uite pe acest video poate vei intelege ceva,, http://www.youtube.com/watch?v=3YTKgKhkayc
funda?

| ForbiddenDreams a răspuns:

Deschizi gura tu, deschide si el, ii bagi limba'n bot si faci cu limba ca un peste pe uscat. Dar usor sa nu va innecati. Good Luck

| zuzu_2463 a răspuns:

Buna; x
Nu trebuie sa stii daca o faci cu baiatul potrivit o sa simti ca te aflii printre norilove struckTrebuie doar sa te lasi dusa de valtongueNimeni nu se naste invatatbig grin Succes!

| cristian00000 a răspuns:

Pai vezi daca resuseti sa-ti gasesti persoana potrivita, si daca o gasesti si o iubesti cu adevarat va veni de la sine totul e simplu, la inceput e greu pana va atingeti buzisoarele pentru prima data. Dar ai grija ce baiat iti gasesti sunt si eu baiat si stiu cati excroci sunt pe lumea asta! Ai grija ce iubit iti gasesti, bafta la sarutat