| Simmsii a întrebat:

am o problema sad
O prietena de-a mea sta cu un baiat pe nume adi de o luna ( el o iubeste foarte mult ). si acum a venit un baiat pe nume alin care a intrebat`o daca ea vrea sa fie iubita lui ( si el o iubeste foarte mult ).
ea tine la amandoi. dar nu sstie ce sa faca sad. cu cine sa stea? pentru ca de amandoi ii placesad.
funda +vott!sad

11 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

Prietena aceea esti chiar tu,nu?laughing

Pai,daca acea 'prietena' este deja intr-o relatie cu un baiat, atunci ar fi bine sa ramana cu acel baiat[daca si ea tine la el, normal].

| SociallyDepressed a răspuns:

Nu cred ca prietenei tale i-ar placea daca ar aparea o fata in viata lui adi care sa pretinda ca il iubeste foarte mult si ar fi lasata pentru respectiva, dupa o luna de relatie cu el.
In concluzie prietena ta ar trebui sa ramana cu adi nu sa dea cu piciorul relatiei doar pentru ca a aparut un baiat care pretinde ca o iubeste.

| Simmsii explică:

Mnu nu sunt eu laughing eu am un iubit p nume sorin laughing asa ca mno laughing

| mady_6656 a răspuns:

Pai acum depinde pe care il vrea ma tare... eu zic sa aleaga cu sufletul el stie mai bine decat vorbele noastre ale unor necunoscuti plus ca nu stim ce e in sufletul ei sa stea sa analizeze sa vada de care se simte mai atrasa succes funda?

| Kassandra_9578 a răspuns:

Il cunoate mai bine pe 1 deci daca e sigura pe caracterul primului tip atunci sa-l aleaga pe el dar daca nu e asa cum crede ea sau nu e sigura sa astepte sa ii cunoasca pe amandoi! Tre sa iei o decizie matura pentru ca nu te poti juca cu baietii!

| Kassandra_9578 a răspuns:

Fuuuunnnddddaaa pls

| Thunderstruck a răspuns:

Asta poate alege doar ea.Eu cred totusi ca ar trebui sa se gandeasca bine, adica presupun ca tine la 'Adi' daca este intr-o relatie cu el de o luna, iar 'Alin' este nou.Parerea mea este ca ar trebui sa ramana cu 'Adi'. Poate ca 'Alin' este doar asa.un baiat nou in viata ei si poate o sa ii treaca.Eu mi-am spus parerea, acum ea are dreptul sa aleaga.big grin

| BuBu_5403 a răspuns:

Pai eu zic sa ramana cu ady pentru ca sia inceput relatia si nu are rost so strice si alin poate sa astepte daca chiar tine asa mult la ea.se sacrifica si el nu?

| alexandra11 a răspuns:

Cred ca e mai ok daca ramane cu primul...

| biibiii a răspuns:

Hmm... thinking
Daca as fii in locul ei l-as alege pe primul baiat (Adi) big grin, totusi i-l cunoaste de o luna whistling
Iar de al 2 lea baiat nu stiu ce sa zic raised eyebrows, cum o iubeste asa... fara s-o cunoasca?
Daca fugi dupa 2 iepuri nu prinzi nici-unu happy
Exact asa am patit si eu... dar nu prea i-am dat importanta celui de-al 2 lea baiat
Prietena ta sa aleaga cum vrea, cum stie mai bine.
Eu doar mi-am dat cu parerea happy

| Kate1234Frumoasa a răspuns:

Pai spune-i sa petreaca timp cu amandoi sa vada care este mai bun, mai educat si cel care ii zice ca e frumoasa(ea trebuie sa se simta frumoasa). si asa o sa vada care este alesul. funda plz?:o