| Copilcuvise a întrebat:

Buna TPU :*. Am o problema :-s. De vreo doua saptamani am vazut fb`ul unui baiat din Buzau. de atunci mi s-a pus pata pe ellaughing. Imi place de el. Iar saptamana aceasta am avut un vis cu el straight face. In acel vis se facea ca el locuia peste drum de mine si eram impreuna. Stiu ca este absurd dar nu stiu ce sa fac sa uit de el. Vreau niste sfaturi va rog puppy dog eyes. Dau funda + voturi :*. Multumesc anticipat. Scuzati categoria dar e cea mai vizitata happy.

Răspuns Câştigător
| tbxx a răspuns:

Pai incearca sa ii atragi atentia, fa rost de id-ul lui sau nr d tell...kestii d genu. Daca stati la distanta mare, pai asta e o problema. incearca sa afli cat mai multe despre el. asa o sa ajungeti sa va cunoastetiwinking bafta [fundita]]?big grin

4 răspunsuri:
| Yamatooo a răspuns:

E ff naspa cand vrei sa uiti de cineva si nu poti.stiu cum e.stai linistita.o sa treaca de la sinewinking

| yasemin a răspuns:

Pai de ce vrei sa uiti de el? de ce nu incerci sa vb cu el pe fb? nu e mai simplu asa? poate cine stiebatting eyelashes

| Copilcuvise explică:

E vorba de o distanta de 200 de km intre noi straight face. Multumesc pentru sfaturi :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand trebuie sa analizezi ce sanse ai sa te intalnesti cu el, distanta, varsta, etc dupa aia sa incerci sa vb cu el, pentru ca el s-ar putea sa aiba prietena sau pur si simplu sa nu doreasca sa se intalneasca cu tine. Sunt multe relatii care au inceput online. Daca chiar nu ai ce face, atunci trebuie sa il uiti. bafta:*