| k1dd a întrebat:

Buna TPU.Am O Problema.Scuzati Categoria In Primul Rand.
La Yahoo! Massenger Nu Imi Apare Bara Cu Care Dau In Jos Conversatia. Cine Imi Zice Ce Trebuie Sa Fac Dau Funda+ Vot! Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
| liliacALB a răspuns:

Cred ca ai largit tu prea mult fereastra messului. Numai sa dai jos messul in bara e simplu. apasa simultan tastele Windows + D. Incearca sa micsorezi fereastra messului pe verticala. Daca nu reusesti schimba temporar rezolutia, fereastra va aparea mai mica si astfel vei reusi sa o micsorezi. Succes! Sa ne zici ce ai facut!