| jasmine11 a întrebat:

Buna TPU am o problema sentimentala aseara am vorbit cu prietenul meu la telefon el era cu mai multi prieteni de al lui si eu la fell m-a intrebat o rpietena de-a mea ceva si i-am raspuns el sa simptit neglijat prin asta si mi-a inchis tellu in nas si nu am suportat asta si m-am inervat, nu l-am mai sunat si am asteptat sa ma sune el, dupa cateva ore m-a sunat si a inceput sa faca figuri ca nu ma mai suna daca am de vb cu altcineva ca nu pot sa fiu atenta la ce zice el, asa am izbugnit in cearta amandoi si i-am zis ca oricum nu i-au in seama tot ce zice el si daca am fost distrata putin s-a suparat dar el de multe ori venea la spital la mine cu prieteni lui si nu ma lua in seama ma neglija comple, la fel cu sora mea dar eu nu m-am suparat niciodata...si a zis ca nu il mai intereseaza nimic de acum inainte numai banii...si nu am suportat cand a zis asta si i-am inchis in nas eu, m-a sunat inapoi si nu i-am rasp.si inca o data si i-am spus sa ma lase in pace daca nu il intereseaza de mine, si mi-a raspuns ca daca ma lasa in pace ma lasa cu totul. si nu mai are ce vb cu mine, mi-a inchis, m-a sunat inapoi dupa o ora eu plageam,, eu eram sigura ca nu am mai avut cum sa fim i mpreuna din nou din cauza unei chesti banale dar nu a fost asa mi-a zis ca nu ma poate uita niciodata pentru ca am ramas in sufletul si inma lui pentru totdeauna nu o sa pot iesi orice s-ar intampla si ma iubeste mult cu asta mi-a inchis.(eu nu aveam minute) si nu stiu ce sa inteleg din asta pentru ca si eu il iubesc foarte mult si nu vreau sa il pierd niciodata va rog ajutati-ma ofer funda!

Răspuns Câştigător
| MysteriousOfficial a răspuns:

Off... stiu cum e. Daca nu poti sa stai fara el, crede.ma ca e mai bine sa gasesti o metoda sa va impacati. Pentru ca si fara el o sa.ti fie greu. Eu cred ca te iubeste, dar asa mai sunt baietii, deh... Faptu ca s.a enervat poate fi un motiv de gelozie. Asa sunt ei. Au impresia ca noi putem gresi la orice pas, ei nu laughing. Trebuie sa.i spui ce te deranjeaza, sa.i explici si sa clarificati lucrurile. Nimic nu trebuie sa ramana nerezolvat. Daca nu vrei sa faci tu pasul de a va impaca, asteapta daca te mai intreaba el. Daca nu, intra tu in discutie cu el. Bafta!

6 răspunsuri:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Hmm, hei Adela.
Da, da cam complicata problema.
Din cate am inteles eu.Intreaba`l daca vreti sa re`luati relatia de la inceput. Daca tot il iubesti asa mult, esti dispusa sa faci orice.
Spune`i ca`l iubesti enorm si nu-l poti lasa. Roaga`te de el sa va impacati si totul v-a fii bine!

| Violetta2303 a răspuns:

Pai te iubeste nu... te va suna in 1 ora 2 cel mult o zi daca nu incerci sa il suni u maine poimaine de pe telu unei prietene sau cineva care are minute si zii ca... uneori esti distanta si retrasa si poate nu esti atenta la el dar nu inseamna ca nul iubeti si daca el te iubeste si u il iubesti dc sa va chinuiti amandoi poate va merge:* daca merge vreau fundalaughingsucceshappy:*

| HISTORY_5103 a răspuns:

Buna Adela1998.Pai sa zica ca il intereseaza doar banii, suna urat, sa-ti zica asa ceva.NU FI NAIVA! NU TE DUCE TU DUPA EL. Daca te iubeste, si te apreciaza, va veni el LA TINE.Nu face greseala ca tu, sa-ti ceri scuze.Pentru ca, el o sa zica : uite ca merge, proasta vine inapoi si gata.

| vεηiη a răspuns:

Inainte sa iti dau un raspuns care sa te ajute il vrei primi doar pe acesta: inainte de dragoste, treci si pe la scoala, fatoo ai o gramatica care lasa de dorit.

| fdff a răspuns:

Poti sa-l suni si sa-ti ceri scuze. Si daca-l placi, ii poti zice la telefon ca-l iubesti.

| Tnek_9870 a răspuns:

Uite cum ajunge o relatie publica pe tot netul