| anonimuul94 a întrebat:

Buna TPU am o problema si as dori un sfat daca va rog

sunt baiat am 18 ani imi place de o tipa de 3 ani si ceva (ea este cu 1 an mai mare ca mine) prienii mi-au zis dealungul acestor ani ca ea ma place adevarul ca eu am avut relatii si cu alte fete in timpul acestor ani si tot ma gandesc la ea adica ii naspa nu mi-o pot scoate din cap ma tot gandesc la ea chiar si cand eram cu alta fata. Problema e ca ne-am certat acum doi ani si s-a suparat pe mine dar eu inca o plac ( a fost greseala mea acea cearta) cand vorbesc cu ea isi lasa privirea in jos dar cand nu-s atent se uita la mine mi-a zis un coleg ca ar trebui sa stam de vb voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Garantat ca ar trebui sa stati de vorba, daca a fost greseala ta cand v ati despartit atunci misiunea ta e s o recuceresti!

| J0hn a răspuns:

Dai bataie. nu ai ce sa patesti e o fata nu un criminal. " ia-ti inima in dinti " si ataca. Succes!

| marlanuu a răspuns:

Vorbeste cu ea, incearca.....de ce nu? nu ai nimci de pierdut ci doar de castigat!

| pisycootszataa a răspuns:

spune-i tot ce simtiwinking

| Kred a răspuns:

Daca isi lasa privirea in jos cand te uiti la ea si se uita la tine cand nu o privesti tu, este semn de regret. Deci vorbeste cu ea si cereti scuze, dar intr-un mod mai " secolul 21".