| anonimuul94 a întrebat:

Buna TPU am o problema si as dori un ssfat daca va rog
sunt baiat am 18 ani imi place de o tipa de 3 ani si cv (ea este cu 1 an mai mare ca mine) prieni mi-au zis dealungul acestor ani ca ea ma place adevaru ca eu am avut relatzi si cu alte fete in timpul acestor ani si tot ma gandesc la ea adica ii naspa nu mi-a pot scoate din cap ma tot gandesc la ea chiar si cand eram cu alta fata problema e ca ne-am certat acum doi ani si s-a suparat pe mine dar eu inca o plac ( a fost greseala mea aceea cearta) cand vb cu ea isi lasa privirea in jos dar cand nu-s atent se uita la mine mi-a zis un coleg ca ar trebui sa stam de vb voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Si ce astepti,mai ales ca a fost si vina ta?
Esti usor indragostit,poate mai mult,vorbeste-i,invit-o la o cafea,la o ciocolata,o pizza si lamureste lucrurile,nu mai astepta!
Si ea asteapta, nu crezi?
Si, spune-i adevarul, se va emotiona si nu poti stii niciodata, poate esti mai aproape de fericire decat iti poti imagina!
Bafta!

2 răspunsuri:
| SMarius a răspuns:

Oho,cred ca si ea te place(si normal)...bate fierul cat e cald.gaseste mementu sa stai de vorba cu ea si vedeti voi ce rezolvati happy bafta!

| aaadddyyy a răspuns:

Pai stai de vorba cu ea daca nu vrea roaga o peietene sau un prieten comun sa o cheme la el/ea acasa pentru un motiv inventat nu stiu si acolo nu are cum sa mai fuga trebuie sa te asculte si atunci ii spui tot ce ai de zis:X