| anonim_4396 a întrebat:

am o problema si as vrea sa cer ajutoru de la voi.deci am fost cu o fata 1 an 5 luni, niam despartit ca eu am fost o seara cu alta.am incercat sa refac la loc tot, dar nu sa primit...4 luni am suferit.si m-am indragostit de cea mai buna prietena a ei.acum la noi e totul bine.sintem fericiti.insa "asta"imi pare ca mai simte ceva pentru mine, se uita parca cu dragoste la mine. ce sa fac ca sa aflu daca am dreptate sau nu. pur si simplu din curiozitate.

5 răspunsuri:
| whoocares a răspuns:

Daca ai fost... acum suporta consecintele. dupa un an jumate iti risti relatia pentru o "noapte cu alta"? si mai zici ca ai stat si ai suferit 4 luni. bine ti-a facut, sincer. cand erai " o noapte cu alta" nu te-ai gandit ca o sa afle prietena ta si ca o sa iti dea papucii? asta inseamna ca are demnitate si a facut ce trebuia.winking bv ei.

| Alexaa_4438 a răspuns:

Mai bine incearca sa nu mai fii curios pentru ca curiozitatea a omorat pisica.Si poti sa-i creezi neplaceri atat prietenei tale actuale cat si tie.Si daca ai afla ce ai rezolva? Mai bine las-o asa big grin

| Neinteresantul a răspuns:

Dupa cum a zis si Olguta20 (si completez eu), daca n-o mai iubesti pe fosta, n-ar mai trebui sa te intereseze daca mai tine sau nu la tine. Daca vei baga nasul ca sa afli, e posibil sa strici si relatia asta si sa suferiti toti trei (fosta, tu si actuala ta iubita). Tine cat poti de relatie si incearca sa nu mai calci stramb s-o strici si pe asta.

| St_Gaby_1983 a răspuns:

INTREABO. Daca ai dreptate mai exista si varianta menage sur trois

| olgutza20 a răspuns:

Daca esti intr-o relatie si sunte-ti fericiti n-ar trebui sa-ti fie intereant daca te mai iubeste,,, las-o in pace.si plus la asta n-ai cum sa afli ce e la ea in suflet, poti sa vezi dooar din priviri si din comportamentul ei cind esti tu prin apropiere.Dar sa stii ca chiar daca ea numai simte nimic fata de tine oricum ea cind te vede nu se comporta ca de obicei asta a foost intotdeauna... sper ca te-am ajutat cu ceva...