| nokia5300 a întrebat:

am o problema si as vrea sa intreb ce sa fac si cum sa ma comport...deci sunt cu o fata de multisor timp, si in ultimu timp imi zice ca ma vrea si imi spune ca asta la ea se egaleaza cu a face dragoste(asta doar prin mesaje imi vb asa). dar in realitate se comporta de parca nu ma mai vrea. ce sa fac? ajutati-ma va rog.

1 răspuns:
| RedAppLe a răspuns:

Ii este rusine sa iti spuna in fata.Cheam-o intr-un parc noaptea (in jur de ora 9:00-10:00) atunci cand e mai multa liniste si incearca sa o faci sa spuna tot ce vrea.Asa as face euwinking. Daca iti spune si tu esti de acord... Felicitariwinking.Dar asta depinde de persoana care esti tu.