| adelolyta a întrebat:

am o problema si as vrea sa ma ajutati. Deci ieri cand faceam dragoste cu iubitul meu s-a intamplat ceva, dupa prelundiu penetrarea a avut loc foarte putin posibil spus deloc fiindca i-a murit*. as vrea sa stiu de ce? e vina mea n-am facut eu ceva bine? iubitul meu spune ca inaint de penetrare a fost foarte excitat dar apoi na mai fost fiindca eu nu mam mai miscat poate fi asta cauza? dupa 20-30 de minute am incerct din nou si mam miscat* asa cum ii place lui si nu i sa mai intamplat. vreau sa stiu cauza va rog raspuns urgent. Dau fundoi big grin

1 răspuns:
| ButterflyGy a răspuns:

As tinde sa cred ca e o problema de la el, a fost stresat, sau era cu gandul in alta parte. Iar daca nu prea are experienta, e si mai posibil sa fie asta cauza. Incearca sa-l destresezi si vorbiti cat mai mult pe tema asta pentru a va cunoaste cat mai bine. Nu te sfii sa atingi subiecte mai sensibile, asta va apropie si mai mult.