| evelynne a întrebat:

Am o "problema" si as vrea sa va dati cu parerea. E vb. despre fostul meu prieten. Ne-am despartit de cateva luni, dar eu inca il mai iubesc enorm si nu l-am uitat. De atunci nu ne-am mai vazut, doar am mai vb la tel. din cand in cand. El tot zice sa ne int. ca inca ma mai iubeste, dar nu stiu... oare sa ma int. din nou cu el sa rezovlam problema? sau sa incerc sa merg mai departesad pentru. ca am suferit f. mult si nu stiu ce sa fac.

5 răspunsuri:
| Socoolbaby a răspuns:

Draga evelynne, eu zic ca daca tu il iubesti si el simte la fel, trebuie sa te intalnesti cu el asa iti vei da seama mult mai bine de ceea ce simte. Daca dragostea lui este adevarata impacativa mai nu are rost sa suferiti si daca ai avut probleme in trecut pune`i conditii de mai inainte ca sa nu se mai ajunga la ce s-a ajunsin trecut. Mult noroclove struck!

| lifeisnotpink a răspuns:

Intalnestete cu el si vorbiti despre ce a fost si despre prezent big grin
Si veti vedea voi daca relatia voastra poate continua sau nu :*

| hotx a răspuns:

Nu mai privi atat de radical situatia, faptul ca va intalniti nu inseamna ca trebuie sa va cuplati inapoi. Uneori a te reintalni cu un ex. dupa o vreme e cea mai buna pastila pentru a vindeca inima definitiv. Simona - http://hotx.ro/

| crazy_5962 a răspuns:

Am trecut si eu printr-o situatie asemanatoare acum 3 luni dar eu si fostul nu mai vorbeam deloc, si nici nu mi-a propus sa ne intalnim dar acum dupa 3 luni a inceput sa se dea din nou la mine.Parerea mea este ca nu ar trebui sa faci aceeasi greseala ca mine adica sa nu lamuriti lucrurile.Dca tu inca il mai iubesti eu spun ca ar trebui sa ii mai acorzi o sansa dar sa te simti u pregatita pentru o eventuala despartire. Daca dupa discutia cu el iti dai seama ca tine intr-adevar la tine si nu este numai o minciuna de-a lui impacativa.Eu iti urez mult succes, si imi pare rau ca ai suferit

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Buna:*Eu zic sa va intalniti din nouhee heeDaca va iubiti nu are rost sa stati despartiti.a-ti suferi amandoi in continuare.