| PurpleDots a întrebat:

Am o problema si ma intrebam daca ma puteti ajuta... uneia din prietenele mele ii place de un baiat care s-a mutat de curand si nu stim cum sa facem cunostinta cu el. Abordarea directa suna cam ciudat pentru ca am arata ca niste obsedate sau ceva de genul. Si nici prieteni comuni nu avem. Poate ne puteti ajuta voi happy(p. s. amandoi au caini dar problema e ca el are pitbull si ea are pechinez.)si apropo stam la bloc.mersi moooolt FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| Andruska_4790 a răspuns:

Eu zic sa stati linistite.si sa incercati incet incet sa intrati in vorba cu el.sa faceti cunostinta.sa schimbati nr de telefon id de mess.etc.si apoi dupa ce o sa va cunoasteti mai bine.sa ii spuna prietena ta ca il placehappy.mi se pare cel mai ok.asabig grin.nu abordarea directa.pentruca s.ar putea speria baiatulhappywinking. baftahappy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate sa il cunoasca si sa ii spuna ca vrea sa fie amica lui asa cu timpul isi da drumul si poate sa ajunga la o relatie.

| adela93 a răspuns:

Să pună câinii să facă sex.