| denisaalexandra18 a întrebat:

Buna TPU am o problema si vreau niste sfaturi nu stiu ce sa fac stau cu un baiat de 3 luni si mie imi place de alt baiat nu stiu ce sa fac pentru ca daca ma despart de iubitul meu a zis ca este in stare de orice... ajutati-ma cu niste sfaturi va rog.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Desparte-te de actualul si cupleaza-te cu baiatul de care iti place iar ce zice fostul referitor la asta ar trebui sa nu iti pese

| denisaalexandra18 explică (pentru mona):

Mersi pentru raspuns Mona

10 răspunsuri:
| indragostituspun a răspuns:

Na-re ce face plange 1 zi si ii trece! Du-te la baiatul pe care ii placi.Fostului spune-i ca mai sunt fete! Bafta

| neutrino a răspuns:

Spune-i ca tu esti setata astfel incat sa iubesti pe cineva numai trei luni, dupa care iti trebuie alta relatie.

| Music4life a răspuns:

Oamenii spun multe, fac putine. Daca-ti spun ca eu sunt ruda cu Stefan cel Mare ma crezi?
Ia-ti inima si mergi unde vreti voi, stai cu cine-ti doresti nu sta cu cineva din obligatie

| Gabriela1313 a răspuns:

Nu are nici un drept asupra ta. Ai dreptul sa fii cu cine iti place. Bafta!

| lastride a răspuns:

Daca a fost pe un ton violent, vorbesc serios cand iti spun sa iei niste masuri daca nu planga si ii trece.
Si intr-un caz de la mine, nu s-a combinat cu mine ca ii era mila de iubitu care il avea... femeile

| SmeagolCelMare a răspuns:

Zii asa: Ma despart de tine indifferent de cum vei reactiona. Din partea mea spanzurate ca ma doare in piz... Am gasit pe unu mai smecher. Esti de domeniul trecului... Hai sari din fata mea jigodie uricioasa big grin Va intelegewinking

| Urpaniel a răspuns (pentru SmeagolCelMare):

Exact, ştie tipu' ce zice, ascultă-l.

| SmeagolCelMare a răspuns (pentru SmeagolCelMare):

Vai Sméagol ai scris gresit trecutului apucatule.

| Sarah1 a răspuns:

Daca-ti place de altu', n-are rost sa te minti singura. Ce poate sa-ti faca actualul? Cunosc cazuri in care "barbateii" ameninta cu bataia, urmarirea etc. dar nu-s in stare de nimic. N-are rost sa stai cu el doar pentru ca ti-e frica de el.