| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU... Am o problema si vreau sa ma ajutati. Am 15 ani, iar prietenul meu are 21 (este un baiat dragut, de treaba si foarte deschis) aseara am fost la el (eu stau intr-o comuna la 6 km de unde sta el) i-am cunoscut prieteni si am mers la el acasa (el sta singur) am vorbit deschis despre sex (eu fiind virgina... mentionez ca nu mi-a cerut niciodata sa facem sex a spus tot timpul sa lasam totul de la sine si sa asteptam momentul potrivit) si la un moment el m-a intrebat daca stiu cum e cu baieti mai mari sau asa ceva. Pe moment m-am gandit la altceva si i-am zis ca stiu. Dar nu inteleg la ce a vrut sa se refere. Cine poate sa imi explice? Cel mai bun raspuns funda :-D

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Eu cred ca se refera e ca el are nevoie de sex. + ca sta si singur.

| Visecolorate a răspuns:

Probabil a vrut sa stie daca ai mai fost cu baieti mai mari. Sa ai o relatie...(tot ce implica asta).

| Visecolorate a răspuns:

Trebuia sa il intrebi pe el :d. Asa ai fi stiut sigur ce a vrut sa spuna.

| inger02 a răspuns:

Se referea la sex. daca sti ca el are 21 de ani normal ai grija ca asta dupce ce faceti dragoste iti spune pa. pentru ca el e expert in asetea si lor le place sa f**a o fata virgina.nu te lasa prada lui daca te iubeste nu te preseaza sa faci sex

| dyyva a răspuns:

Probabil se refera ca baietii mai mari sunt mai experimentati. ar fi yrebuit a-i spui adevarul pentru ca el s-ar putea sa se gandeasca ca tu ai mintit si ca nu mai esti virgina

| AndyArtist a răspuns:

Pai... toti baietii dupa varsta de 14 ani se gandesc la sexwinking cam asta vroia sa spuna. Poate s-a gandit ca era momentul potrivit. Funda?happy