| roket2012 a întrebat:

Am o problema si vreau sa ma ajutati si pe mine sa o rezolv! Mi-am invitat iubita de Craciun la mine acasa dar nu stiu ce sa fac... Imi puteti spune ce sa fac? Va rog frumos dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amana invitatia si vezi-ti de fotbalul tau, tu habar nu aveai cum sa saruti o fata acum cateva luni iar acum ai iubita? Daca raspunsul meu ti se pare aiurea intreaba-l pe tac'tu

6 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Craciunul intotdeauna este cel mai frumos daca il petreci cu mai multe persoane.Acesta nu este un eveniment in care sa stati singuri, uitati de lume.Eu zic sa o inviti sa petreceti impreuna cu familia ta Craciunul, sau daca nu e posibila aceasta varianta mai bine inviti mai multe persoane la tine.

| neutrino a răspuns:

Daca ai apucat sa o inviti nu-ti ramane decat sa o primesti asa cum se cuvine, doar tu ai invitat-o!

Răspuns utilizator avertizat
| motan444 a răspuns:

Muzica de calitate lasata in suedina o cina romantica la lumina lumarilor o sampanie la rece sau un vin bun restul vine de la sine oricum vezi cum faci sa nu te deranjeze colindatori din 2 in 2 min cum am patit eu anul trecut happy

| anca_5063 a răspuns:

O masa romantica, putina muzica si va puteti uita la un film despre Craciun