| AlexTm2015 a întrebat:

Am o problema sper sa ma ajutați cu niște sfaturi... Am 18 ani și penisul meu nu a crescut 10 cm nu știu ce sa fac ma simt jenat... Ce sa fac. Ajutați-mă.

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu te ingrijora de marimea penisului tau! Si cu un penis mic se poate satisface o fata, doar sa stii sa lucrezi eficient.

18 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Învață să te accepți exact cum ești tu.Trebuie să știi cum să-l folosești, nu cum să ți-l mărești.
Dacă tot ești atât de complexat, caută în așa fel ca viitoarea iubită să fie virgină.
Stai calm!

| SkyPilot a răspuns:

Sper ca vorbesti de 10 cm. in erectie. Marimea in stare flasca nu are nici o importanta.
Mergi la medic, poate problema e cu erectia. Daca nu este, citeste Kama Sutra si vezi ce pozitii ti se potrivesc. Citeste si despre punctul G, ai destul cat sa ajungi la el. Compensezi cu tehnica ce lipseste la fizic.
Nu poti face nimic altceva, toate produsele sunt escrocherii. Operatia chirurgicala face mai mult rau decat sa te ajute.
Mai ai limba si 10 degete happy

| Felys a răspuns:

Ca sa tii o femeie langa tine v-a trebuie sa compensenzi cu altceva, te gandesti tu la ceva

| SkyPilot a răspuns (pentru Felys):

Fii mai explicita! Tu ce ti-ai dori in schimb? happy

| Felys a răspuns (pentru SkyPilot):

Nu se poate spune pe post :-P

| SkyPilot a răspuns (pentru Felys):

Nu am avut nevoie, de obicei eu eram cel care mi-as fi dorit mai mult, dar ar fi fost interesant de stiut. Imi amintesc de o discutie anterioara care exclude primul gand pe care l-as fi avut happy

| Felys a răspuns (pentru SkyPilot):

Bun,femeile sunt atrase de un barbat nu neaparat pentru performantele intime,depilda mie imi place mintea brici a unui barbat,poate fi el cat de frumos ar fi,sau cu muschi,nimic nu compenseaza inteligenta,intotdeuna voi fi atrasa de oamenii de la care am ce invata,apoi ar urma seriozitatea,deasemeni urasc oamenii care una spun,alta fac,in al treilea rand ar venii sprijinul reciproc, sa iti pese de problemele partenerului, sa pui mai presus interesele lui decat personale, sa fie altruist, toate acestea la un loc formeaza idealul care se stie ca mult prea greu de atins in marea majoritate a cuplurilor

| SkyPilot a răspuns (pentru Felys):

Multumesc pentru raspuns happy Si chiar ai putea sa stai cu unul cu performante nesatisfacatoare noaptea daca ai avea tot ce ai descris?

| Felys a răspuns (pentru SkyPilot):

Crede-ma ca da, s-au inventat jucarii care completeaza atunci cand natura nu a fost prea darnica, totul tine de comunicare si deschidere pentru idei noi

| SkyPilot a răspuns (pentru Felys):

Interesant, de obicei am vazut ca exista o rezistenta mai puternica la jucarii decat la ce ai spus alta data ca nu ai accepta.

| Felys a răspuns (pentru SkyPilot):

Am vorbit doar ipotetic, realitatea nu este asa

| SkyPilot a răspuns (pentru Felys):

Asa se pot imagina multe. Practica ne omoara happy

| Suck a răspuns (pentru Felys):

Deci nu esti atrasa de performantele intime, dar daca nu esti satisfacuta din punct de vedere sexual, ai putea trai langa acel barbat toata viata fara sa il inseli?

| Felys a răspuns (pentru Suck):

Nu toata lumea pune asa mare pret pe sex, se poate trai si fara dupa parerea mea

| Suck a răspuns (pentru Felys):

Hai sa nu fim ipocriti, poti trai fara sex? E prima data cand aud asta. Oricat de cuminte ai fi tot simti aceasta nevoie, sexul nu e tot dara fara sex relatia nu e completa.

| Green66 a răspuns:

Păi dacă nu a crescut 10 cm atunci cât a crescut?

| Aanderson a răspuns:

Nu vreau sa te descurajez, dar din cate stiu eu sunt doua tipuri de femei: cele care prefera penisurile mari si cele care prefera penisurile foarte mari.

| AlexTm2015 explică:

Mulțumesc pentru sfaturi