| koopman a întrebat:

am o problema
Uitati:Am vazut o fata pe facebook i-am trimis cerere de prietenie si a acceptato am inceput sa vorbim mult, mereu in fiecare seara vorbeam cu ea si a inceput sa-mi placa de ea, i-am dat o poza cu mine sa ma vada pentru ca ea m-a vazut pe mess.Am spus detalii despre noi etc, a zis cas ok, dar ei ii plac baietii mai mari (eu sunt cu un an mai mare ca ea)
Ce sa fac sa o conving sa nu-i mai placa neaparat baietii mai mari si sa ma accepte?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Pai incearca sa faci rost de nrul ei de tel, pe motiv ca vrei sa stii ce voce are.
si apoi pe mess sa ii spui :"Stii, eu am inceput sa te plac. happy"

Asa mi-a spus si mie prietenul si nu m-am speriat, nici nu l-am rfuzat, spune-i asa, ca sa o iei incet.
Si mai spune-i ca beiatii mai mari pot fi si smecheri si nesimtiti si ca se poate baza pe tine. big grin Asta are mai multe intelesuri si sunt sigura ca si ea va vedea chestia asta.
Apoi daca tot sunteti pe mess, cerei ceva poze, salveaza-le si modifica-le in ceva program, asa ca sa arate bine si sa fie frumoase si trimite-i-le. Sunt sigura ca o va incanta.

Asa a facut si pr meu cu mine si a reusit! happy

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Convinge-o ca ai ceea ce au si baietii mari...o scula mare.

| Anny1 a răspuns:

Deci nu stiu eu zic sa nu te indragostesti prea tare de ea, deoarece ea ar trebui sa te placa-iubeasca pentru ceea ce esti nu pentru ca unu e mai mare la varsta sau nuoh go on parerea mea de fata asta este, iar daca ii plac baietii mai mari la varsta iacasha nu te incurca e doar o.nu imi place sa folosesc un limbaj neadecvat, stii si tu continuarea deci nu stiu si in niciun caz sa nu te bazezi pe prostia''o relatie la distanta''iti strici asa timpul mai ales daca ea nu te iubeste parerea mea acum stii tu cel mai bine ce este de facut kiss! Baftawave

| AloneQsFini a răspuns:

Cum crezi ca o sa va vedeti, geniule!? sau e relatia de aia virtuala?rolling on the floor

| 069732653 a răspuns:

Tu citi ani ai?