| Didiiii2520 a întrebat:

Am o relatie de 8 luni, nu sunt toate bune. eu m-am schimbat mult nici eu nu stiu cum de ma mai suporta sunt rece cu el, vb sec sad nu stiu ce e cu mine crying. Probabil ca si problemele de acasa ma fac asa. el e toata ziua la munca e plecat din oras si vorbim din cand in cand. Nu vreau sa-l chinui, am vrut sa-l las acum o saptamana si a zis ca ma iubeste si sa nu ma schimb sa raman asa se referea la comportament. Am incercat, dar nu pot el imi vb frumos si eu ...Sunt asa confuza. Va rog ajutati-ma sa-l las sad?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu il mai iubesti atunci nu mai are rost sa continui relatia

| neutrino a răspuns:

Tu stii ce vrei, sau ai scris o poveste pentru TPU?

| Pozitivca a răspuns:

Vrei chiar sa rupi relatia cu el? poate incerci si te gindesti ce nu te aranjeaza la el de te comporti astfel poate problema este in el ca nu iti ofera mai mult timp liber? sau poate problema este in tine si te-ai plictisit de el? daca te-ai plictisit nu-l mai chinui zii ca nu-l mai iubesti si ca nu doresti sa-l chinui nici pe el nici pe tine ...Bafta!

| mihayR a răspuns:

Cred ca uh te.ai plictisit de el thinking cam asa se int dupa un timp din pacate