| mariaaaaaaaaaana a întrebat:

Buna tpu.am o relatie de 9 luni cu prietenul meu.insa nu e ceea ce mi doresc.ieri isi astepta un prieten la el si am rămas si eu.prietenul acela a vorbit cu mine acum un an si îl plac mult si el mă place.mi-a zis de curând.insa prietenul meu nu stie asta.si tot ce ma deranjează la prietenul meu este ca mereu vrea sa rămânem singuri si ieri când îl astepta pe prietenul lui voia sa-mi dea sutienul jos si i-am zis ca nu vreau pentru ca prietenul lui vine direct fără sa mai bata la usa.iar el mi-a zis ca sunt pudica.in alta zi stăteam in pat si mi-a zis ca am stat toata ziua in pat si l-am întrebat ce ar fi trebuit sa fac iar el mi-a zis ca vrea sa facem sex.suntem de 9 luni împreună si am facut o doar de 6 ori.ce sa fac.eu nu ma gândesc decât la prietenul lui din momentul in care n-am mai tinut legatura cu el si mi l-am facut prieten pe prietenul lui.

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta sarmanul baiat, in locul lui te aruncam pe geam fara remuscari decat sa fiu supus umilintelor tale, sper ca baiatul sa fie suficient de isteat sa iti dea o teapa MAXIMA. RUSINE necioplito, daca tot te simti neimplinita si plina de ifose si cu gandul sa sugi acadeaua prietenului sau despartete de el si nu ii mai irosi timpul, jalnico

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ma rog la sfanta icoana care plange ca iubitul tau impreuna cu prietenul sau ( ps NICI o fata NU va sta in calea prieteniei adevarate dintre 2 baieti asta sa stii de la mine) sa iti traga un MAXIM de MAXIM sa te inveti minte sa NU mai umilesti pe nimeni!

| RAY a răspuns:

Cel mai aiurea mod in care sasi bati joc de un barbat e sa te desparti de el si sa fi cu prietenul lui sa stii, e o dexamagire enorma apoi va planget ca barbati sunt curvari cum sa nu fi cand iubita te inseala cu prietenul, nu mai bine te-ai desparti de el si gata ce sens are sa tot o lungesti, eu am observat ca nu sunteti in stare sa spuneti ne despartim din contra fugiti direct la altul pe ascuns, tot mai depreavata devine lumea din ziua de azi practic 9 luni ai stat cu el fara sa simti ceva pentru el banuiesc ca asta a si fost planul tau sa stai cu el ca sa te apropi de acel prieten a lui foarte viclean planul, sa te fereasca dumnezeu de femei ca tine ca sunt multe si viclene

| grab a răspuns:

Daca scapi tu de amandoi si gasesti altul mai nou doar nu pica ceru pe voi...

| buffa a răspuns:

Nu te iubeste, si un moti poate fi ca prietenul tau vrea sa scape de tine, si prietenul lui o face special in modul urmator sa te cucereasca.

| EaSports a răspuns:

Corect, eu tot sunt de parere ca este o metoda de a gasi motive negative in tine, impunandu-l pe prietenul sau sa vb des cu tine. Dar nu te grabi la asta, mai exista si provocari de la el, poate vrea sa afle cat de fidela esti, cat de tare il respecti, etc. 9 luni si sa faci sex doar de 6 ori este absurd. NU vreau sa spun, dar daca sa iau dupa mine eu in 12/h fac atatea ori si alti baieti ma giandesc ca la fel fac asa. Pleaca de la el, nu fi cu el, nu meriti un astfel de baiat.

| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salut,
Sincer imi este mila de tine dar mai mult de prietenul tau, pentru ca este o victima nevinovata.
Imi este mila de tine pentru ca vei observa ca la final ramai singura parasita, inselata si mintita. Sper sa nu iti vad vreodata mesajul ca ai fost parasita... Draga mea pare o joaca dar e vorba de sentimentele cuiva. Tu crezi ca actualul tau iubit nu stie ca il placi pe prietenul lui? Daca tu crezi ca el nu stie atunci te inseli. Eu zic ca trebuie sa stii ce iti doresti si sa nu ai egoism adica sa te gandesti doar la binele tau..pentru ca nu este corect

| AdaPanda248 a răspuns:

Usoor., vai deci e un triunghi amoros de ce te ai mai combinat cu iubitul tău dacă ție îți plece de prietenul lui. poate el reacționează așa ca te simte și pe tine mai rece si ca nu i mai oferi afecțiune.e foarte important să i arați ca l iubesti.
Cât și de prietenul lui..nu știu ce să zic nu crezi ca te vrea doar pentru o distracție și atât?
Gândește te bine ce ai de făcut.
Dacă te despărți se iubitul tău te combini cu prietenul iubitului tău imaginează ți ce parere va avea despre tine.
Dacă crezi ca e alegerea corecta fă o.dar să nul faci doar pe el vinovat de despărțire