| AnjaAHUI a întrebat:

Bună TPU!

Am o scurtă întrebare. Este ok ca iubitul meu cu care sunt împreună de 3 ani să nu vrea să petreacă sărbătorile cu mine, ci cu băieții?

9 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Este ok atâta timp cât pentru tine este în regulă.
Când o să aibă nevoie de tine, te va căuta, stai liniștită.

| Adry05 a răspuns:

Anii trecuți tot cu ei sau cu tine? poate îi e dor să petreacă și cu ei, dar pe tine nu te poate lua?

| sierra1 a răspuns:

Eu cred că ai (aveți) o problemă. I-ai putea spune de acum, "ex"-ul

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu prea este ok sa nu vrea sa faca ORICE cu tine, daca chiar te iubeste si vrea sa stea cu tine.

| Sofer a răspuns:

O fi petrecut cu tine timpul tot anul și acum e momentul, fiind final de an sa petreacă și el timpul cu băieții.

| alina2k18 a răspuns:

Si wuia cine i-o face?
winking
laughing

| NotNamed a răspuns:

Pai cam nu. Du.te si ti cu prietenele tale intr.un club ceva si fa.ti o poza lanta scula unuia. Îi spui ca si.a facut.o cu mana lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| OFQuestions a răspuns:

Nu e ok.