| Booterch799 a întrebat:

Am o urgenta extrem de mare va rog ajutor!
Luna trecuta(iulie) am facut sex cu o fata pe 19 si i-a venit ciclul pe 23.
Din cate am auzit nu este insarcinata.
Am facut si testul de sarcina si a iesit o liniuta.
Dar ma tot sperie ca mananca dulciuri, nu exagerat de mult.
Si imi zice ca nu are ameteli nici greturi.
(mentionez ca inainte de actul sexual m-am masturbat de 3 ori).

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Dacă i-a venit ciclul nu este însărcinată.
Data viitoare protejați-vă, nu o să aveți noroc la nesfârșit.

| Booterch799 explică (pentru Andreeush):

O doare capu si burta...E mai plinuță de fel. mănâncă si dulciuri.deci sa ma calmez? Astăzi mai facem un test.

| Andreeush a răspuns (pentru Booterch799):

Dacă mănâncă dulciuri nu înseamnă că e însărcinată, ci îi plac dulciurile, cred că la majoritatea le plac dulciurile.
Eu consider că nu ai de ce să îți faci griji.

| Booterch799 explică (pentru Andreeush):

Ciclul ei e neregulat luna aceasta o sa ii vina mai repede?

| Andreeush a răspuns (pentru Booterch799):

Depinde, poate să îi vină mai repede sau mai târziu, nu se știe.

| Booterch799 explică (pentru Andreeush):

O doare capu si burta si ii e rau....btw i-a murit cineva din familie toata ziua a plans astazi a mancat niste cartofi si oua restul zilelor nu a prea mancat de loc ...ma cam sperie

6 răspunsuri:
| Booterch799 explică:

Am uitat sa va mai zic ca am facut si testul de sarcina si a iesit 1 liniuta si am facut neprotejat dar am mai zis ca mi-am dat laba de 3 ori in aceea zii va rog ajutor!