| BrokenAndDark a întrebat:

Buna TPU ...Am peste 16 ani si da.Sunt virgina.Chestie care mi se pare normala de altfel. Am doar o mica temere in legatura cu prima noapte.Nu vreau sa imi incep viata sexuala decat dupa 20 de ani cand ma voi simti pregatita.Dar dar cand va fi cazul, vreau sa stiu si eu ce se intampla.big grin Deci, ma puteti ajuta? happy

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Vrei sa stii ce se intampla? Hmm...e simplu. Dansa-ntr-ansa, multe gemete, umezeala, cunilingus, analingus, felatie. Chestii de-astea.winking

| wolder a răspuns:

Eu cred ca mai e timp happy adica mai sunt ani...
Si cel mai bine zic ca te-ar informa un doctor ginecolog. happy

| neutrino a răspuns:

Se va intampla acelasi lucru, indiferent de varsta si indiferent daca e zi sau noapte: vei deveni femeie.

| h3r a răspuns:

De ce vrei să știi dacă ai de gând s-o faci peste 20 de ani? Și n-ai 16, ai 17. Și a da, vrei s-o faci acum, nu mai minți.

| BrokenAndDark explică (pentru h3r):

Intreb pentru informarea mea generala. Nu vad care e problema ta. big grin Si multumesc pentru raspunsul total legat de intrebare pe care l-ai oferit!

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Vorba, copiilor de pe TPU, va fi minunat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa îmi plăceți cei ce vă programați viața, până și pierderea virginității...
Și de unde știi că vei fi pregătită?
Îți induci singură lucrul ăsta? Ce prostie.
Nu de asta ține începerea vieții sexuale, ci de ce relație e între voi.
Poate că totul e perfect, găsești pe cineva potrivit la 18 ani, dar te încăpătânezi.
Și ești aproape de vârsta potrivită.
Cum va fi depinde de tine, de ce grijă are partenerul la deflorare, cât de relaxată și neinhibată te vei simți.

| CorNNeL a răspuns:

Daca il iubesti si vrei intr-adevar sa fi cu acel baiat, totul se parcurge de la sine, nu fi speriata ai sa vezi ca nu va fi asa de greu si sa nu fi speriata ca atunci cand se pune vorba sa faci o noapte impreuna cu iubitul tau o sa-ti placa ai sa vezi te asigut eu Dragutzo :X, Imi place ca esti sincera drept sa zic genul asta de fete cauta eu in fine Mult succes si nu trebuie la 20 de ani pe la 19 cel mult intelegi?

| FinnAdventureTime a răspuns:

Adica vrei sa stii ce se intampla cand va? Va..., poate faceti copii, cine stie, dar nu trebuie sa te sperii, poti sa o incepi de acum, nu se intampla nimic.

| Gicoboy a răspuns:

Daca deja te gandesti... intra pe mess pe gicoboy si vb

| mimiix a răspuns:

Te sfatuiesc sa o faci dupa 18 ani happy nu o sa fie prea durereos daca stiti cum sa o faceti si in rest toate vin de la sinewinking