| AlynaEremiaFan1999 a întrebat:

am problema si sper ca o sa aveti rabdare sa cititi, deci mie imi place un baiat de cateva luni(3) si mai demult eram sigura ca ma place iar acum nustiu..adica se comporta mai diferit ca mai de mult, este mai distant, adica mai demult imi dovedea ca ma place iar acum.....intr-o seara prietena mea l-a intrebat daca ma mai place si el a zis ca da apoio a doua sera l-a intrebat din nou si a zis ca nu, eram trista iar a 3-a zi mi-a spus ca este o gluma ca sa vada daca il mai plac sau nu,apoi peste cateva zile de atunci am iesit cu el pe afara si cu un baiat,acel baiat l-a intrebat daca ma mai place si a zis ca nu(nu e genu care recunoaste ce simte) cand am aflat am fost foarte trista,simteam ca totul a devenit negru, ca nu pot traii cu gandul asta in minte, ..si ca nimeni nu ma intelege, si am ramas asa, apoi peste 1 sapt 2 am iesit din nou cu el(a fost o perioada in care nu am mai iesit deloc)si amiesit cu el si cu un baiat si anto(asa il cheama pe baiatul pe care il plac) incerca sa ma faca geloasa cu o fata de care ii placea ca cica vb cu ea pe fb,csi chesti din astea da nu ii place de fata aia,sunt sigura,dc vroia sa ma faca geloasa? apoi baiatul cu care am iesit a zis:stiu cine e viata lui anto, anto a zis :ia ma cine e? apoi acel baiat a zis numele meu,anto a tacut din gura,apoi eu am zis dupa ce a zis mario chestia aia:ma poate ii placea de acea fata(eu) mai de mult da acum nu prea mai cred asta,apoi anto a tacut din gura si eu l-am intrebat ce nu e adevarat? ce ti mai place cumva de fata ai?(finnd amicul nostru langa noi) anto a zis ca nu vrea sa zic(de obicei am vazut ca daca intrebi un baiat daca ii place de o fata el zice de obicei nu cand raspunsul este nu, iar atunci cand spune ca nu vrea sa zica s-ar putea ca raspunsul sa fie da) apoi dupa ce auzit ca eu cred ca nu ma mai place a inceput sa se compotr din nou cu mine cum o facea demult, ce ziceti ma mai place :'( happy? fundita :3(fara jiniri)

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca isi citesc romanul devin mare cititor maine plec la oxford sasi public romanul, iubitiva mult ce sa spun

| neutrino a răspuns:

Cum sa nu te placa un astfel de baiat? Frumoasa esti, inteligenta esti, este adevarat ca nu prea stii a scrie, dar asta nu mai conteaza in ziua de azi!

| AlynaEremiaFan1999 explică (pentru neutrino):

Stiu sa scriu da ma grabi cand scrisai intrebarea si de asta sunt greseliwinking

| gingergirl1 a răspuns:

Sa mor daca am inteles ceva! laughing
Invata sa te exprimi fato, pe urma baietiiwinking
"ma place, nu ma place "la varsta voastra baietii nu stiu ce simtwinking sau stiu, dar sunt mai rari.