| anonim_4396 a întrebat:

..Am revenit cu o alta problema!happy...Azi am scapat de la ore la ora 12, si am fost cu fetele la un suc.Prietenul meu s-a suparat ca de ce nu m-am dus acasa de la ora 12!, iar de la un timp de vreme este fff indiferent cu mine..Si mi-a zis ca daca nu imi place de el asa cum este el, sa-l las.Ce pot sa fac!?sad..Sunt foarte trista

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Bre,ori e indiferent, ori se supara din orice detaliu, hotaraste-te si spune-ne si noua cum sta treaba. Daca tu stii ca e incomfortabil cu privire la anumite lucruri ce le faci, mai bine nu i le spui.Si totusi,cum vine treaba asta...el se supara ca nu te duci acasa la o anumita ora...da',ce,e maica-ta? Sau te-ai incurcat cu vreunu' major,care se comporta cu tine de parca ar fi parintele tau? Daca te-ai aciuat pe langa unu' care se comporta de parca ar vrea control total,si mai este si indiferent, pare ca are si accente de gelozie nefondata, mai bine lasa balta treaba asta si n-o mai arde in mari iubiri mitice, gaseste ori ceva mai bun, ori linisteste-te dpdv sentimental pentru un timp.

| IMC90 a răspuns:

Ceea ce ne zici tu se bate cap in cap si n-are logica. Pai, ori s-a suparat pe tine ca bagabondezi ori e indiferent? Nu merge si una si alta.

| papusica987 a răspuns:

Eu cred ca trebuia sa-i spui ca te dduci la un suc inainte ca sa stie si el.
daca il iubesti incearca si acceptal asa cum e.
dar nu-l lasa sa detina controlul total asupra ta si a relatiei voastre.
:*