| Mihaela369 a întrebat:

Buna tpu.Am revenit cu o alta problema.Imi place de un baiat.Stiu ca multi va ganditi care e problema...Baitul acela este iubitul prietenei mele cele mai bune

Răspuns Câştigător
| MidnightR a răspuns:

Hell no.Citeste o carte, fa bungee-jumping, calatores-te in lume, fa orice numai sa iti iei gandul de la baiatul ala.
Sunt 2 urmari evidente:
Ori ai noroc cu baiatul si pierzi prietena, ori ii pierzi pe amandoi.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu baga un baiat intre tine si ca mai buna prietena nu se merita si mai ales ca sunt ei doi impreuna fii fericita pentru ei daca nu esti pentru tine

| Criminal2 a răspuns:

Mai bine renunta sau iti pierzi cea mai buna prietena.