| cristinabab a întrebat:

Buna TPU. Am rugat-o pe o prietena sa se dea la baiatul pe care il plac foarte mult ca sa vedem daca si pe ea o refuza, ma gandeam ca poate e gay sau ceva. Totusi, pe ea nu a refuzat-o si chiar au iesit de cateva ori impreuna si prietena asta a mea tot iese cu el, cred ca a inceput sa ii placa. Ea are deja o relatie de vreo 3 ani. As vrea sa inceteze sa mai iasa cu baiatul de care imi place dar tot zice ca nu mai iese apoi ii vad impreuna si se si saruta.

Ce sa fac? sa ii spun lui ca ea are si alta relatie sau sa ii spun iubitului ei ca ea iese cu altul?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

I ai facut lipeala si acu gelozie?

| cristinabab explică (pentru suntserios):

Nu i-am facut lipeala doream doar sa se dea putin la el apoi sa il lase

| mihai69 a răspuns:

The dildo of consequences never comes lubed...

| VoidEternal a răspuns:

Joculețele astea nu aduc niciodată nimic bun.

| Madaxo97 a răspuns:

"Ce sa fac? sa ii spun lui ca ea are si alta relatie sau sa ii spun iubitului ei ca ea iese cu altul?" - poți sa faci asta, doar dacă vrei răzbunare și să bagi râcă între ei laughing
Nu ai ce sa faci acum, ți-ai făcut-o cu mâna ta, uită de așa zisa prietena, nu mai vorbi în viața ta cu ea dacă a făcut chestia asta știind ca tu il placi pe tip, o prietena adevărată nu ar face așa ceva în vecii vecilor, mai ales ca avea si iubit, deci nu îi trebuia.
Oricum si dacă se desparte de el, pe tine tot nu te place, nu înseamnă ca dacă se desparte de el va veni la tine baiatul respectiv. Mai bine lasa-i pe amândoi în pace si încearcă cu alt băiat care chiar te place, uită de el, si de acea fată care nu ți-a fost niciodată prietenă.

| GeaninaGeanina782 a răspuns:

Tipa are relatie si iese cu el? Cred ca este o gluma nu i asa?happy

| adam7 a răspuns:

E urat și să spui unuia și altuia,
Tot tu ai provocat-o.