| Ionel201011 a întrebat:

am si eu 1 intrebare :
1. De ce atunci cand de exemplu ma uit la un film xxx sau daca o fata imi pune mana pe penis dupa ceva timp simt o pata in chiloti si e alba gen transparenta? Mentionez ca inca nu am facut sex niciodata, si am 16 ani, de fiecare data cand ma masturbez ma termin adica e normala de culoare, alba si e mucioasa, chestia aia transparenta am inteles ceva gen picatura placerii? Imi puteti spune de ce, si ce e aia, va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| Fernando9Torres a răspuns:

Chestia aia se numeste "ciclu babatesc" laughing...glm,e lichidul preejaculator chauta pe google pentru mai multe informatii!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Lichid preejaculator; e secretat când te exciți foarte puternic.

| neutrino a răspuns:

De vina este mana fetei si lipsa intrebarilor urmatoare.

| Mussette a răspuns:

E lichid preejaculator. Nu ai inca suficienta experienta incat sa intarzii putin momentul. happy Daca o lasi sa puna prea mult mana, s-ar putea sa vina si " chestia aia alba si mucioasa".winking

Răspuns utilizator avertizat
| Cts_Florin_1990 a răspuns:

Este gen lubrifiant natural, secretat de... happy. Bafta