| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu 2 intrebari
1 Vreau si eu de ceva vreme sa fac sex cu iubitul meu dar in fund si vreau sa stiu daca doare sau ce pot sa fac ca sa nu ma doara.
2 Va intreb de curiozitate ce este petingul si cum se face ca tot am auzit si nu stiu despre ce e vorba
P.S. VREAU SA-MI RASPUNDETI SI FARA GLUME DAU PUNCT

Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

1. trebuie sa te lubrefiezi.cu saliva sau lubrefiant pe baza de apa. intai sa iti bage un deget si apoi 2 si tot asa, ca daca iti baga penisu' din prima, va fi naspa. laughing) fara lubrefiere anala, crede-ma ca vei simti aceleasi senzatii ca atunci cand esti constipatarolling on the floor. mda. sa ii spui sa aiba grija de tine, sa te ia usor, sa nu ti-o bage foarte adanc. cel putin la inceput. pana se obisnuieste zona anala cu penisul lui.

2." La petting, orice este permis, mai putin penetrarea vaginului cu penisul - aceasta este limita catre o partida propriu-zisa de sex. Iubitul tau are voie sa treaca de talia ta in jos cu sarutarile, dezmierdandu-ti clitorisul, iar tu ii poti mangaia penisul."

15 răspunsuri:
| UngUrU777 a răspuns:

Scz dar nu stiu sa raspund la nici una

| h3r a răspuns:

De curiozitate, altă gaură n-ai?

| elenuta97 a răspuns (pentru h3r):

Am intrebat n-am dat cu parul si puteai sa-mi zici si mie ca nu e pentru mine si pentru o prietena care m-a intrebat

| UngUrU777 a răspuns (pentru h3r):

Hai pitbuuuuuul ca esti tare! laughing app is pe prima pozitie impartim tricoul? smug

| h3r a răspuns (pentru elenuta97):

De ce minți?

| h3r a răspuns (pentru UngUrU777):

Bravo Bulaan!

Ziceau că eu nu merit, ține-l pentru tine!
Bine pitbuul!

| UngUrU777 a răspuns (pentru h3r):

Nu mint! is pe prima pozitie! Trebe sa ma pastrez!

| h3r a răspuns (pentru UngUrU777):

Așa să fie și de dimineață! tongue

| UngUrU777 a răspuns (pentru h3r):

Aha smug ...hai sa vb pe mess ca e mai simplu laughing daca ai ...id : bogdanutsu01 smug laughing

| Felys a răspuns:

Stii cat de rau este cand esti constipata, imagineaza-ti ca in loc sa iasa, intra, cam cat de placut poate fi? eu cred ca e neplacut de fapt.

| Ruse1234 a răspuns:

Doare la inceput dupa ce se largeste gaura anala nu te mai doare :*!

| SociallyDepressed a răspuns:

Dacă cu gramatica stai prost măcar la capitolul sex să stai bine.

| ma3 a răspuns:

Nu stiu la prima, dar la a 2-a pot sa iti raspund. peting-ul este atunci cand faceti orice dar nu v-o trageti. doar va atingeti. "to pet" in engleza inseamna a mangaia.

| jointandsmyle a răspuns:

Daca iti doresti asa mult incearca singura...nu toti folosesc acelasi "ass"laughing)asa ca reactiile pot fi diverse.happy BAFTA!

| Oana92 a răspuns:

1.Doare. Foloseste mult lubrifiant si o sa fie bine, nu o sa simti decat o usoara jena.
2. Pettingul este un fel de "sex", dar fara penetrare: mangaieri, saruturi, sex oral, masturbare, dar fara penetrare.