| Bya_9647 a întrebat:

Buna TPUthinking am si eu doua probleme. 1.am abonament in orange, fluture 9 si de ieri nu imi mai merg mesajele, nici sa le trimit. niqi sa le primesc. thinking
2. am telefon sony ericsson w902 si cand bag cablul sau incarcatorul apare o casetutsa in care scrie ceva de genu: eroare majora.chatterbox numai utilizati telefon si contactati serviciul de asistenta sony ericsson [cel putin asta imi amintesc] va rog frumos sa ma ajutatihappy scuze de categorie, dar este cea mai vizitatahappy funda, daqa vretihappy multsumesqbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

La prima intrebare verifica centrul de mesaje al simului din setarile mesajelor
2. du-te la cel mai apropiat service GSM cu tel daca nu il ai in garantie daca il ai in garantie dul la service de la Orange ca s-ar putea sa fie softul la tel defect

3 răspunsuri:
| Liada a răspuns:

Nu-ti pare ca ai gresit kategoria?

| Bya_9647 explică:

Liada, da am gresit categoria, dar in caz ca nu ai citit toata intrebarea mi.am cerut scuze pentru categorie. asa ca. scuza.ma daqa te deranjeaza de ce ai mai intrat?raised eyebrows