| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de mesaje de anul nou, mai serioare, pentru profesori.

Merci anticipat!

P. S.: La multi ani tuturor si un an nou fericit cu multe impliniri pe toate planurile!

1 răspuns:
| Hitch a răspuns:

Orice om ia limitele orizontului sau drept limitele lumii. Va multumesc ca ma ajutati sa-mi largesc orizontul prin cunoastere! Sper sa colaboram excelent in 2012! La multi ani!

Un trai bun este inspirat de iubire si condus de cunoastere.Cunoasterea este cea mai democratica forma de putere. Va multumesc ca ma ajutati sa fiu puternica! La multi ani!

M-ati invatat sa-mi folosesc timpul citind ceea ce au scris altii, castigand astfel usor ceva pentru care altii au muncit din greu. Va multumesc! La multi ani!

Cine deschide usa unei scoli inchide usa unei temnite.Prin cunoastere apreciez mai bine libertatea. Va multumesc! La multi ani!