| pentruuelll02 a întrebat:

Buna TPUwinking Am si eu nevoie de niste sfaturi de la voiiwinking
Am un iubit de la mine de la tara dar acum plecat din tara crying
Unele persoane imi zic k eu sufar prea mult crying
Si k trebuie sa stau k alt baiat din apropiere k, cu el ma intalnesc doar in vacante crying
Si eu il iubesc mult... Nu stiu ce sa fac ziceti`mi si miie plzz... Eu la el nu pot renunta crying
Dau funda :* Daca vrei mai multe detalii cere`mi id in privath :*

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Iti vezi de viata ta cand este plecat din tara.Nu trebuie sa stai sa suferi dupa el.raised eyebrows Daca el sta cu altele pe acolo? Trebuie sa te distrugi tu? Pentru ce? Eu spun mai bine sa stai linistita si vorbesc cu tine ca si cum as vorbi cu o prietena.cel mai bine e ca atunci cand este el in tara da bun stai cu el.nu zice nimeni sa renunti la el :X dar cand este plecat din tara.iti vezi de viata ta.mai sunt baieti. care te pot aprecia si care nu isi bat joc.happy Bafta :*

| pentruuelll02 explică (pentru LaLaLaLoveAlex):

Da`mi si mie id tau te rog sa vb mai multe si sa ma ajuti

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In afara dorului de el si a faptului ca iti lipseste ingrozitor,nu ar fi vreo problema.
Asteapta-l. Poate ca merita!
Si,ca sa nu suferi prea mult,fa-ti un jurnal in care sa scrii toate gandurile,toate dorurile si toate bucuriile si tristetile tale, cat lipseste el.Iar cand vine sau cititi-l impreuna sau pregateste-l ca dar pentru iubitul tau.
Daca si el te iubeste cum il iubesti tu, va fi foarte fericit si recunoscator!
Relatiile la distanta dor foarte tare dar rezista cand dragostea e adevarata!

| pentruuelll02 explică (pentru greece12):

Da`mi si mie id tau plzz ca sa vb mai multe

| foxi a răspuns:

Cred ca gresesti.nu ai experienta! Daca te iubeste, vine el la tine si fara sa suferi. daca nu suferi degeaba!