| oanasunshine a întrebat:

Buna TPUhappy. Am si eu nevoie de putin ajutor. Am facut rost de id`ul baiatului care`mi place, si l`am adaugat. Chestia este ca nu prea stiu ce sa-i spun, el ma stie din priviri de la scoala, ca ne uitam unul la altul dar nu ne cunoastem, si chiar as vrea sa ma imprietenesc cu el dar nu stiu ce sa-i zic. Niste sfaturi? :-s Funda.

4 răspunsuri:
| DragosMentol a răspuns:

Dami id tau iti spun pe mess ce sa-i spuitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pentru inceput il intrebi ce face...si dupa convorbirea va decurge de la sine. Daca ramai in pana de idei intreaba.l ce ii place sa faca, ce muzica asculta etc. Sper ca te.am ajutat.Pwp:*

| DanbooCB a răspuns:

Afla daca aveti un prieten comun si poate va face cunostinta.Nu stiu incearca si tu! Poate in final o sa te alegi cu o relatie.Nu stiu.Zic si eu

| DragosMentol a răspuns (pentru DanbooCB):

Lasa prietenul comun... o ajut eu daca vreahappy, iar pe langa asta cu cateva informatii despre respectivul ii pot scrie un roman intreg.