| Pysyqtza2012 a întrebat:

BUNA TPU am si eu o dilema Acum 3 saptamani m-am jucat cu amicii Sticluta si m-am sarutat pe buze cu vecinul meu si de atunci mai mereu cand suntem singuri ma saruta, dar ma tine strans la piept si parca nu ar mai vrea sa-mi dea drumul. Ma cheama in alta camera sa ma sarute. Cand mai stau seara pe afara cu amicii el ma conduce acasa si ...ma saruta, imi vorbeste foarte frumos, imi ia apararea daca cineva se ia de nime si ma priveste intens in ochii, dar la scoala nu prea ma bada in seama cand este cu prietenii lui si nu stiu ce sa cred de unde si intrebarea mea :STIE CINEVA CE SIMTE PENTRU MINE?

Răspuns Câştigător
| Gabi_Arvinte_1990 a răspuns:

Te place foarte mult.Dar nu sta cu tine la scoala pentru ca el o sa creada ca prietenii lui o sa rada de el si nu o il mai bage inseama.Esti o fata foarte norocoasa sa ai un prieten asa de bun.Cel putin asa am inteles din descrierea ta.

| Pysyqtza2012 explică (pentru Gabi_Arvinte_1990):

Multumesc raspunsul tau m-a dat incredere pentru ca nu stiam ce sa cred. Credeam ca doar de foloseste de mine, dar nu a fost asa...thx

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai e sigur ca te place din ce zici, faptul ca nu te prea baga in seama la scoala, acum ce sa zic, mi se pare noemal sa mai stea si cu prietenii lui care banuiesc ca numai la scoala se intalneste cu ei

| VadTot a răspuns:

Esti fata ori baiat?

| Pysyqtza2012 explică (pentru VadTot):

Fata...rolling on the floor

| VadTot a răspuns (pentru Pysyqtza2012):

Scuza ma ca ti zic dar esti o simpla usuratica! sau ai o varsta extrem de frageda!

| Djlsghtnquuw a răspuns:

De ce nu il intrebi pe el?

| Pysyqtza2012 explică (pentru Djlsghtnquuw):

L-am intrebat si imi spune mereu LASA SOARELE SA RASARA SI SA SIMTA ASIUNEA.

| Djlsghtnquuw a răspuns (pentru Pysyqtza2012):

Asa,si? Daca vrei sa rezolvi ceva, insista. Asa sa stii daca mai stai dupa el sau nu.

| Pysyqtza2012 explică:

Sunt derutată astept raspunsuri...

| Paramore_1504 a răspuns:

Heii! in primul rand ..toti baietii sunt asa ..nu trebuie sa ai asteptari prea mari de la ei ..si ..in locul tau eu i`as fi zis ..adica ..afara sta cu tine si la scoala te ia ca fraieri nu?straight face ar trebui sa vorbiti ..pentru ca nu cred ca tine foarte mult la tine daca nu te baga in seama. sper ca ti-am fost de folos:*

| LALAllalalalalallalalalal a răspuns:

Doamne fereste. daca il pupa odata e usuratica? e usuratica daca se culca cu tot satul.nimeni nu e usa de biserica.si apropo.eu cred ca te place dar ii este frica sa nu rada de el prietenii lui.