| Frumushica20001 a întrebat:

am si eu o intrebare: am cunoascut un baiat foarte dragut pe messenger si m-am combinat cu el. Dupa o saptamana doua m-am despartit de el. Si dupa aia, ce crezi? m-am indragostit de el si nu puteam sa ii zic sa nu ne impacam. Chestia e ca eu nu mai vreau sa vorbesc cu el ca se poarta ca un copil si nu e genul meu. Va rog sa ma ajutati! FUNDA.

2 răspunsuri:
| SnitiCuTrademark a răspuns:

Uite.lucrurile nu ies mereu cum vrei, dar sincer? Ai putea sa incerci sa vorbesti din nou cu el, sa-l mai lasi doua saptamani, vezi cum se poarta si dup-aia adu pur si simplu vorba. Spune-i ca ti-e dor de zilele alea.
Mult noroc. happy

| Ana_4223 a răspuns:

Si eu am patit ceva in genu numai ca este coleg de clasa cu mine am fost cu el in clasele mai mici numai ca mi-am batut joc de el in clasa a 5-a si acum in clasa a8-a il iubbesc.si incerc sa vorbesc cu el.numai bine incepem scoala.si na.sa trecem la cazul tau:pai daca l.ai cunoscut pe internet nu cred ca o sa mearga prea mult.eu spun sa.ti iei inima in dinti sa te intalnesti intr.oi zi cu el sa vorbesti chiar daca esti timida chiar daca n uesti.dar daca n uristi nu castigi bine nu.ti garanteaza nimeni ca daca risti si castigi dar macar stii ca ai incercat. bafta. :*