| smek a întrebat:

am si eu o intrebare : am fost cu un baiat dar inca mai tin la el si as vrea sa ne impacam, a trecut mult timp de cand ne-am despartit si acum cand iesim pe afara nici macar buna nu ne spunem cu toate ca atunci cand ne-am despartit mi-a zis ca o sa ramanem prieteni. dar totusi as vrea ca sa ma impac cu el dar nu cred ca as mai avea vreo sansa si daca credeti ca as mai avea vreo sansa ce ar trebui sa ii zic asa mai frumos ca sa il conving sa ne impacam? fundita pentru cel mai bun raspuns :*

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai spune-i ca tu inca il placi si nu il poti uita si ca ai vrea sa fi cu el din nou, si astepti raspunsul, sa nu iti faci prea mari sperante totusi mai ales daca e intr-o relatie, daca el nu te mai baga in seama e posibil sa fie din cauzele urmatoare
1)a suferit din cauza ta si nu vrea sa mai vb cu tine
2)nu mai vrea sa vb cu tine ca poate nu te suporta sau ceva de genu
Sper ca te-am ajutat, funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Mda...acum sincer si mie mi s-a intamplat la fel nu o fata o placeam mult si ea pe mine i-am zis intr-o zi te iubesc apoi s-a intors a plecat si nu a mai vorbit cu mine de atunci presupun ca nu prea mai ai sanse dar totusi spune-i ca inca il placi si nu poti sa il uiti ai vrea sa fiti din nou impreuna poate ai noroc nu ca mine \. Bafta!

| DoctorulLove a răspuns:

Grea problema ta. Oricum daca el este intr-o relatie asteapta sa se desparta (asa este corect), daca nu poti actionawinking. Nu prea dai tu multe detalii dar banui ca v-ati placut mult. Parerea mea este sa intrii intr-o discutie usoara cu el, "buna, ce faci? / De ce nu mai vorbesti cu mine? / De ce ne-am indepartat atat de mult pentru ca eu inca tin la tine si ma doare sa te vad ca nu ma bagi in seama" chestii. Apoi ai putea sa il iei la o plimbare mica si cand nu se asteapta sa il saruti. Sau mai pe scurt, te duci si il saruti direct si apoi treci la intrebariwinking. Sper ca te-am ajutat happy

| RapperuL_7603 a răspuns:

Vorbeste cu el si zi : ''Asculta, cand neam desp. ai zis sa fim ''doar prieteni'' dar vad ca tu ma ignori, dc? eu inca mai tin la tine.''fundita? big grin