| Krysscristinakryss178 a întrebat:

am in clasa o colega, care s-a dezvirginat cu ob-ul(13 ani), iar apoi si-a bagat o banana, dar nu are ciclu, ce se poate intampla?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O. b.-urile nu sunt pentru virgine, asta să știe toată lumea!
Ce a vrut să experimenteze cu banana? Să nu mai ia de bun toate filmele (în general cele porno, viața bate filmul!)!
O posibilă dereglare hormonală sau răceală. Nu este însărcinată dacă te-ai gândit și la asta. O sarcină apare în urma unui contact sexual neprotejat cu un bărbat în perioada de ovulație a femeii.
Pa, pa.

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La dracul

| Baby a răspuns:

Si pe tine te ingrijoreaza atat de tare starea ei, asa-i?laughing)
sii.cand ai facut-o?laughing)))

| bxxt a răspuns:

E cam prostuta fata...

| tedytza10 a răspuns:

Da. Ramane si gravida, nu stiai? :O:O... O sa nasca banane. laughing

| Alex0194 a răspuns:

E gravida... o sa nasca o banana rolling on the floor

| mistikk a răspuns:

Ooo este gravvv foarte gravv... o sa ii creasca o plantatie de banani in cur laughing

| Cippri a răspuns:

Are banane din 5 in 5 minute!