| Krysscristinakryss178 a întrebat:

am in clasa o colega, care s-a dezvirginat cu ob-ul(13 ani), iar apoi si-a bagat o banana, dar nu are ciclu, ce se poate intampla?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O. b.-urile nu sunt pentru virgine, asta să știe toată lumea!
Ce a vrut să experimenteze cu banana? Să nu mai ia de bun toate filmele (în general cele porno, viața bate filmul!)!
O posibilă dereglare hormonală sau răceală. Nu este însărcinată dacă te-ai gândit și la asta. O sarcină apare în urma unui contact sexual neprotejat cu un bărbat în perioada de ovulație a femeii.
Pa, pa.

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfffai fratilor, mi-am bagat o banana in vagin si s-a rup, stau cu ea de-o juma de ora acolo ce sa ma fac? rog seriozitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate stie cineva ca aia chiar era o banana?laughingputea sa fie orice, daca i place pL sa caute nu sa cumpere bananarolling on the floorrolling on the flooriroseste maruntis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La dracul

| bxxt a răspuns:

E cam prostuta fata...

| Cippri a răspuns:

Are banane din 5 in 5 minute!

| stalin a răspuns:

Nu prea cred ca se poate dezvirgina cu oburi dar sa fie... iar cu banana, cua sta da, se dezvirgineaza sigur! halal de mushii ei vaginali! happy

| ccaatelull a răspuns:

Hahahrolling on the floor)) cu banana.doamne sunt baieti care au banana mai buna si poate ca iar place mai mult o "alta" banana. Dar oricum e sigur o BaNaNita baNanieRa tot naste hahaha

| paul200312 a răspuns:

Viata bate filmu faina melrolling on the floor