| M3joavdf536ndhuj837gshy24sky45nshjd a întrebat:

Am si eu o intrebare:care este diferenta daca faci sex cu o fata care si-a inceput viata sexuala si o virgina?

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Asta nu-i nimic pe langa diferenta dintre sexul cu o fata oarecare si fata pe care o iubesti

| darrio2007 a răspuns:

Experienta fiecareia.

| cristimihailov a răspuns:

Da. Este o diferenta clara.

Una este speriata si nu stie ce se intampla.

Cealalta este linistita, stie ce se intampla si totul decurge mult mai bine.

| Alcyon a răspuns:

Prin comparatie, e ca atunci cand iti iei o pereche de pantofi noi. La inceput sunt cam tari, se pun mai greu si poti face bataturi laughing

| Melcul a răspuns:

O fata care nu mai este virgina are ceva experienta, cealalta care este virgina o sa fie mai greu probabil o sa i simti si tu frica care o are si atunci o sa ti se para cam nasol.

| florymee12 a răspuns:

Nu e nicio diferenta rolling on the floor) numai ca s-ar putea ca fetei care si-a inceput viata sexuala sa nu-i curga sange. funda?