| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU. Am și eu o întrebare. Ce simte fata mai exact când este penetrata, vreau cât mai multe detalii. Dar băieții când o penetrează ei ce simt?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate simtii placere, daca barbatul intruneste anumite conditii.
Din pacate, descrierile pornografice detaliate, nu se pot face pe acest forum.

| Bianca78 a răspuns (pentru Violleta2022):

Poți sa spui prin ms pe prv?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bianca78):

Categoric NU!
Viata intima a fiecarui user, este bine sa ramana intima ( privata, secreta, doar partnerii de sex sa le stie).
Daca doresti picanterii sexuale, mergi pe site-urile porno.

| corbulalbrosu a răspuns:

1.) Ce simte fata mai exact când este penertata, cat mai detaliat.
Raspuns - Excitatie + placere, iar ca detaliere : Satsfactie sexuala
2.) Dar băieții când o penetrează ei ce simt?
Raspuns - Excitatie + placere, iar ca detaliere : Satsfactie sexuala
De obicei amandoi sunt extaziati si se simt; ''exact ca in rai ''

| Catrice a răspuns:

Ambii se simt scărpinatihee hee

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaWTS a răspuns:

Auzi, tu ba ai 18 ani, ba ai făcut deja sex cu prietena ta, ba urmează să faci, ba habar n-ai ce e ăla...
Pe site-ul ăsta ești anonim.
Ce naiba tot minți atâta?
Poți să fi și cămilă, că nu interesază pe nimeni.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Această categorie ar trebui să se numească Fantezia sau Twilight Zone laughing

| SociopatuI a răspuns:

"ce simte fata cand e penetrata... dar baietii cand penetreaza" - sa inteleg ca nu aparti niciunui sex dintre aceste doua?

| Gabanu a răspuns:

Daca e act voit se simte bine însă asta e o întrebare de băiat virgin