| Emiliasexy a întrebat:

Buna TPU :*. Am si eu o intrebare cine vrea sa ma ajute sa raspunda cine nu, nu.
Ce se intampla atunci cand prietenul tau iti baga degetu unde nu trebuie, iar tu fiind fata esti pe menstruatie...?
Urgent dau FUNDA!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te poti alege cu o infectie daca prietenul tau nu se spalase corect pe maini inainte.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă eşti virgină, te poate dezvirgina şi nici măcar nu vei observa!
Sau, te poţi alege cu o infecţie...

Toate cele bune.

| grab a răspuns:

Important e sa nu il duca la nas dupa aia ca s-a terminat cu dragostea.
E ca si cum s-ar uita la tine cand te caci.

| sebby27 a răspuns:

Se va murdari pe deget de sange.In rest nimic.

| Nikoleee a răspuns:

Nu se intampla nimic draga mea :* e ca si sexul cand esti pe stop. Este doar foarte putin igienic, insa nu are niciun risc.

| ofatacuochiverzi a răspuns:

Clar roaga-te ca prietenul tau sa nu fi pus mana pe fel si fel de scarboseni; dar oricum stai calma cred ca nu se va intampla nimic